O nás
Olina Táborská: spisovatelka, Ivanka Adamcová: duchovní učitelka 

"Svůj osud jsme si sami vybrali,"

říká Ivanka Adamcová. Proto na něj nenadáváme, ale žijeme ho, jak nejlépe umíme. Neodporujeme tomu, co nelze změnit, netoužíme po tom, co mít nemáme a jsme spokojení s tím, co máme, protože máme všechno, co potřebujeme.

V knize Jak to vidí Ivanka Adamcová se dozvíte:

Jak vznikl slogan Vše je dobré

Co to znamená žít v pokoře

Co je vědomí, hmota, božství, láska, odpor, 3 D, 5 D

Jaký je rozdíl mezi lidskou a božskou spravedlností

Jak žít, když nás někdo opustí, podvede, nemiluje, zemře


Knihy Oliny Táborské


Nakladatelství K4K - 2013 - novela  Hodně drahá tchyně. Jaké to je, vyvdat ve středním věku tchyni, která miluje svého syna, ale také akce šmejdů?

2014 - K4K: Výchova dcerou: Zkouška mateřské i rodičovské lásky, překonávání předsudků v rodině, žijící v malém městě.

2015 Motto: Hlas pro vraha: Dvougenerační román, příběh matky a dcery. Matka zemřela v roce 1952 za podezřelých okolností, zůstaly po ní tři děti. Jedno z nich, Anna, se snaží vymanit z pozice outsiderky bez rodičovské lásky a zázemí, plní si sen být novinářkou a zjišťuje, co je pravdy na varování: Dávej pozor na to, co si přeješ, také ti to může být splněno :-). Druhá část knihy je o tom, jak těžké bylo uplatnit se v novinařině minulého režimu a obstát v partnerství. V roce 2008 Anna zjistí v badatelně Ústavu pro výzkum totalitních režimů, jak zemřela její matka.

2016: vlastním nákladem: Jak to vidí Ivanka Adamcová

Motto: Co má společného malá nožka s Kámasútrou - příběh o touze po lásce dvou profesně úspěšných lidí, kteří zjištují, že jsou jim jejich manažerské schopnosti na nic, pokud nebudou upřímní sami k sobě.