O nás

Olina Táborská: spisovatelka, Iva Adamcová: duchovní učitelka 

Duchovní učitelka
Iva Adamcová  

 

promlouvá k lidem, aby jim pomohla najít způsob přijetí vlastní reality. Učí je nalézt a pochopit příčiny a také domýšlet následky jejich kroků. Především je vede k nalezení východiska z chaosu těla i mysli směrem ke klidu, tedy i k uzdravování. Málokdo už rozporuje poznání, že dobrá psychika rovná se zdravé tělo.
Krédo z její první veřejné přednášky v roce 2011 "Vše je dobré takové, jaké to právě je" si osvojily tisíce posluchačů. Vědí, že nejde o platonické nabádání k životu v přítomném okamžiku, ale o praktický postup, jak se zbavovat nereálných očekávání a představ, které vedou spíš k velkým zklamáním než ke spokojenosti.
S Ivou Adamcovou se lidé pokoušejí nalézt cestu z bludiště, v němž se ocitli poté, kdy přestali zvládat problémy ve svých životech.
Iva Adamcová žije v Mnichově pod Oblíkem.Knihy Oliny Táborské


Nakladatelství K4K - 2013 - novela  Hodně drahá tchyně. Jaké to je, vyvdat ve středním věku tchyni, která miluje svého syna, ale také akce šmejdů?

2014 - K4K: Výchova dcerou: Zkouška mateřské i rodičovské lásky, překonávání předsudků v rodině, žijící v malém městě.

2015 Motto: Hlas pro vraha: Dvougenerační román, příběh matky a dcery. Matka zemřela v roce 1952 za podezřelých okolností, zůstaly po ní tři děti. Jedno z nich, Anna, se snaží vymanit z pozice outsiderky bez rodičovské lásky a zázemí, plní si sen být novinářkou a zjišťuje, co je pravdy na varování: Dávej pozor na to, co si přeješ, také ti to může být splněno :-). Druhá část knihy je o tom, jak těžké bylo uplatnit se v novinařině minulého režimu a obstát v partnerství. V roce 2008 Anna zjistí v badatelně Ústavu pro výzkum totalitních režimů, jak zemřela její matka. 

Kniha vyšla v roce 2020 i v audiopodobě, je k dostání i jako
e-kniha..

https://www.audiolibrix.com/cs/Directory/Book/7745/Audiokniha-Hlas-pro-vraha-Olina-Taborska

2016: vlastním nákladem: Jak to vidí Ivanka Adamcová (v březnu 2023 bude dotisk)

2016: Motto: Co má společného malá nožka s Kámasútrou - příběh o touze po lásce dvou profesně úspěšných lidí, kteří zjištují, že jsou jim jejich manažerské schopnosti na nic, pokud nebudou upřímní sami k sobě. Vyšla i v audiopodobě. https://www.audiolibrix.com/cs/Directory/Book/7916/Audiokniha-Co-ma-spolecneho-mala-nozka-s-Kamasutrou-Olina-Taborska

2020:  Vlastním nákladem: Jak to vidí Ivanka Adamcová 2.

2023: Vlastním nákladem: Jak to vidí Ivanka Adamcová 3.